Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        День українського добровольця відзначили у Борзні

        Сьогодні на території Борзнянської ЗОШ імені Христини Алчевської відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Олегу Куслію.

        Керівництво району, міста, а також представники політичних партій та громадських організацій, учителі і учні навчального закладу взяли участь у заході.

        «День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності», - звертаючись до присутніх зазначила голова райдержадміністрації Віра Проскура.

        Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув у зоні АТО.

        Окрім того, цього дня у закладах культури та навчальних закладах району пройдуть експозиції та патріотичні виховні години на теми розвитку добровольчого руху в Україні.

        Довідково: День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        26 Березня 2018 16:00