Борзнянська РДА
  Анонси

      Назад

      День українського добровольця відзначили у Борзні

      Сьогодні на території Борзнянської ЗОШ імені Христини Алчевської відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Олегу Куслію.

      Керівництво району, міста, а також представники політичних партій та громадських організацій, учителі і учні навчального закладу взяли участь у заході.

      «День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності», - звертаючись до присутніх зазначила голова райдержадміністрації Віра Проскура.

      Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув у зоні АТО.

      Окрім того, цього дня у закладах культури та навчальних закладах району пройдуть експозиції та патріотичні виховні години на теми розвитку добровольчого руху в Україні.

      Довідково: День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

      Назад      27 Червня 2017 10:00
      26 Червня 2017 12:00