Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        30-ту річницю утворення відзначила Борзнянська районна організація ветеранів

        Сьогодні ветерани району відзначають важливу дату – 30-річчя з часу створення Борзнянської районної ветеранської організації.

        Привітати ветеранський актив організації, ветеранів праці, військової служби, правоохоронних органів та дітей війни завітали голова райдержадміністрації Віра Проскура, голова районної ради Віктор Горбащенко, міський голова Анатолій Койда та інші поважні гості.

        Розпочався урочистий пленум з виступу голови районної організації ветеранів Леоніда Ворони, який зробив маленький екскурс до витоків створення ветеранської організації, розповів про щоденну роботу та здобутки організації.

        Також голова організації ветеранів висловили вдячність ветеранам за патріотизм та мужність, багаторічну плідну працю, вагому роль та активну участь у громадсько-політичному житті області, побажав їм міцного здоров’я, щастя, наснаги, миру, успіхів у здійсненні планів та задумів.

        Пролунали слова вітання з нагоди 30-річчя створення районної ветеранської організації і від голови райдержадміністрації Віри Проскури, яка відмітила, що Борзнянська районна ветеранська організація одна з найактивніших і найчисельніших громадських об’єднань в нашому районі, де об’єднали свої зусилля ветерани другої світової війни, ветерани праці, військової служби, правоохоронних органів, діти війни, пенсіонери, та українці, які захищали нашу землю від нацистів, а пізніше самовіддано відбудовували післявоєнну Україну.

        «Наш прямий обов’язок є поліпшення якості життя тих, хто не пошкодував свого здоров’я для кращого майбутнього нашої Батьківщини. Ваш досвід безцінний. Ви є міцною ланкою взаємодії і взаємодопомоги між владою та ветеранами нашого району. Ми вдячні вам за співпрацю, за відстоювання інтересів ветеранства, за турботу про людей похилого віку, за патріотичне виховання молоді. Нехай ваша організація завжди має підтримку у втіленні найкращих ідей на благо Борзнянщини та всієї України!», – підкреслила очільниця району.

        На завершення Віра Проскура подякувала ветеранам за активну діяльність та побажав здоров’я, довгих мирних років життя, любові і тепла в родинах, невичерпної енергії.

        У ході урочистостей представників ветеранської організації відзначено Почесними грамотами та вручено цінні подарунки.

        Учасники заходу мали змогу насолодитися прекрасними виступами творчих колективів районного будинку культури.

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        26 Березня 2018 16:00