Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

04 квітня 2017

Міні-футбол. Міжнародний ветеранський  турнір пам’яті Вадима Третьякова

            1-2 квітня 2017 року в Чернігові пройшов традиційний міжнародний турнір з міні-футболу серед спортсменів-ветеранів, присвячений пам’яті колишнього голови Чернігівської обласної федерації  футболу Вадима Павловича Третьякова.

            Запрошення на цей турнір  наших ветеранів  в першу чергу свідчить про повагу до спортивної громадськості Борзнянщини.  Звичайно борзнянці  готувалися серйозно, хотілося виступити якомога краще. А суперники дуже серйозні, це команди Чернігова, Гомеля, Сум та с. Сираї Козелецького району. Вболівальники, які слідкують за футболом знають, що команда із Сираїв – це дуже потужна київська команда, яка здобувала перемоги не в одному турнірі.

            І ось саме з цією командою наші стартують і…  виграють 4-3. Перша сенсація на турнірі.  Наступний суперник – чернігівська «Десна». Погано, що в нас  другий  поєдинок  поспіль, а  «Десна» свіжа. Саме господарі турніру відкривають рахунок вже на першій хвилині гри. На щастя наші не розсипалися, а навпаки згуртувалися і в другому таймі зрівняли рахунок . 1-1 – з таким рахунком гра і завершилася. У грі проти  команди Гомеля борзнянці вели 2-0 і здається рано повірили в свій успіх. Грали занадто відкрито, а можливо потрібно було б більше уваги приділити захисту. На жаль поразка – 3:5. У заключній грі проти команди Сум наші грали не гірше, але пропустили м»яч у свої ворота за 44 секунди до завершення гри. Часу на те, щоб відігратися, вже не було.

            В підсумку «Темп-Ветеран» набрав 4 очка і посів високе третє місце. Перше місце – Гомель, друге місце – Суми, третє місце – Борзна. Супер!!!

            Призи  кращих гравців у нашій команді отримали Євген Катинов та Гоча Гогохія, а  Валерій Жоголко став кращим гравцем турніру

            Ми вітаємо футболістів, тренерів, вболівальників Борзнянщини з цим без сумніву великим успіхом. «Бронзові» медалі отримали: Євген Катинов, Альберт Нікітін, Микола Нагорний, Олександр Дудка, Анатолій Матющенко, Юрій Ремізов, Валерій Жоголко, Гоча Гогохія.  Готували команду до змагань Володимир Лозицький та Василь Галаган. Молодці !!!

            Фінансову допомогу для участі команди в змаганнях надали: відділ у справах молоді та спорту Борзнянської районної державної адміністрації,  директор СТОВ «Деметра» Андрій Большак, приватний підприємець Ігор Іващенко.

            Наводимо статистичні дані:

1

Суми

-

Гомель

1-2

2

Борзна

-

Сираї

4-3

3

Чернігів

-

Борзна

1-1

4

Гомель

-

Сираї

3-6

5

Сираї

-

Суми

0-5

6

Чернігів

-

Гомель

0-3

7

Суми

-

Чернігів

2-0

8

Борзна

-

Гомель

3-5

9

Сираї

-

Чернігів

1-4

10

Суми

-

Борзна

1-0

підсумкова турнірна таблиця

Команда

В

Н

П

О

1

Гомель

3

0

1

9

2

Суми

3

0

1

9

3

Борзна

1

1

2

4

4

Чернігів

1

1

2

4

5

Сираї

1

0

3

3