Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       Районна державна адміністрація «За чисте довкілля»

       В будь-яку пору року приємно бачити охайний вигляд території та будови, де працюєш. Це не лише радує око, але й підвищує ефективність та результативність роботи. То ж традиційно кожної весни проводиться Всеукраїнська акція з благоустрою – «За чисте довкілля».

       В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань, активізація державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства. Зокрема, створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів річок, озер, ставків, розчищення та упорядкування джерел тощо.

       6 квітня працівники Борзнянської районної державної адміністрації активно долучилися до акції та провели суботник до благоустрою.

       Біля приміщення установи – копали, підмітали, загрібали, фарбували, білили, висаджували квіти. Роботи було чимало та весняний день посприяв оперативному проведенню прибирання.

       Своїм прикладом працівники райдержадміністрації показали, що від громадянської та екологічної свідомості кожного залежить навколишнє природне середовище, в якому ми будемо творити своє майбутнє.

       Назад       15 Грудня 2017 08:00
       14 Грудня 2017 10:00