Борзнянська РДА
   Анонси
         


        Назад

        Обговорили питання захисту від надзвичайних ситуацій

        20 квітня голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

        На засіданні були розглянуті питання:

        - про заходи щодо захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь від пожеж у весняно-літній пожежонебезпечний період 2017 року;

        - про забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей в 2017 році;

        - про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Борзнянського району у літній період 2017 року.

        - щодо забезпечення паливо-мастильними матеріалами 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Борзна для здійснення запобіжних заходів у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій та питання забезпечення паливо-мастильними матеріалами Борзнянської районної лікарні ветеринарної медицини для проведення протиепізоотичних заходів по профілактиці африканської чуми свиней, сказу, лейкозу, бруцельозу на території району.

        По всіх розглянутих питаннях комісією прийняті відповідні рішення.

        З метою забезпечення захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь від пожеж у весняно-літній період комісія затвердила комплексний план заходів підприємств, установ, організацій, виконкомів Борзнянського району щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2017 року.

        З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей в 2017 році розроблені та затверджені заходи спрямовані на безпечне перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах, підвищення відповідальності керівників, вихователів та інших працівників за життя і здоров’я дітей.

        Комісією прийняте рішення вивчити фінансову можливість відкриття в районі місця відпочинку населення на воді.

        Для забезпечення пожежної техніки, яка залучається до ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій і подій техногенного і природного характеру та їх наслідків, знищення вибухонебезпечних предметів, попередження пожеж в лісових масивах, сільгоспугіддях і в населених пунктах району в період високої та надзвичайної пожежної небезпеки та підвищення ефективності оперативного реагування в разі їх виникнення прийняте рішення виділити 24-й Державній пожежно-рятувальній частині м. Борзна із місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій 300 літрів бензину, та для проведення протиепізоотичних заходів по профілактиці африканської чуми свиней, сказу, лейкозу, бруцельозу на території району виділити 300 літрів бензину Борзнянській районній лікарні ветеринарної медицини.

        Також були розглянуті звернення громадян, домоволодіння яких постраждали від пожеж.

        Назад        21 Червня 2018 10:00
        16 Червня 2018 07:00
        15 Червня 2018 13:00
        15 Червня 2018 08:00
        14 Червня 2018 10:00
        12 Червня 2018 14:30
        12 Червня 2018 11:00