back

25 квітня 2017

Ветеранський турнір в Ічні

В Ічні відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Миколи Бортника. В змаганнях брали участь спортсмени вікової категорії 40 р. і ст. За призи боролися ветеранські команди Ічні, Ніжина та Борзни.

Змагання відбувалися в неділю, а саме в цей день проходили ігри 1/8 фіналу розіграшу Кубку Борзнянського району з футболу, тому кілька наших провідних гравців цієї вікової категорії не змогли виїхати на турнір і їх замінили ветерани, яким уже 50 і більше. Звичайно конкурувати з більш молодими суперниками було складно. Це вже стало зрозуміло після першої гри з Ніжином – 2:6. Ічні програли 2-8 і в підсумку посіли третє місце. А переможцем турніру стала команда Ічні.

На черзі обласний турнір пам’ті Юрія Баранова, який за традицією пройде в середині липня в Борзні.