Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       Борзнянець став чемпіоном Європи з гирьового спорту

       В Угорському місті Печ пройшов чемпіонат Європи з гирьового спорту за участю спортсменів тринадцяти країн. Приємно, що в складі збірної України виступав єдиний представник Чернігівщини, борзнянець Сергій Пирковський (змагання серед ветеранів вікової категорії 60-64 роки, вагова категорія 90 +, вага гирі 16 кг). І виступив він на відмінно, показавши в сумі двоборства результат 292 бали (поштовх 70 + ривок 222). Серйозну конкуренцію нашому спортсмену склали суперники з Угорщини, Греції та Польщі, але наш земляк показав абсолютно кращий результат і цілком заслужено виборов звання ЧЕМПІОНА ЄВРОПИ. Разом з тим він установив новий рекорд чемпіонатів Європи у ривку.

       Спортсмена з заслуженою перемогою привітали, побажали нових спортивних успіхів та пообіцяли подальшу підтримку голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко.

       На черзі чемпіонат Світу в Греції.

       Участь спортсмена у змаганнях відбулася за сприяння Борзнянської районної адміністрації та фінансової підтримки ПП Анатолія Павелка, районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка та районного осередку Аграрної партії України.

       Назад       15 Грудня 2017 08:00
       14 Грудня 2017 10:00