Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Борзнянець став чемпіоном Європи з гирьового спорту

        В Угорському місті Печ пройшов чемпіонат Європи з гирьового спорту за участю спортсменів тринадцяти країн. Приємно, що в складі збірної України виступав єдиний представник Чернігівщини, борзнянець Сергій Пирковський (змагання серед ветеранів вікової категорії 60-64 роки, вагова категорія 90 +, вага гирі 16 кг). І виступив він на відмінно, показавши в сумі двоборства результат 292 бали (поштовх 70 + ривок 222). Серйозну конкуренцію нашому спортсмену склали суперники з Угорщини, Греції та Польщі, але наш земляк показав абсолютно кращий результат і цілком заслужено виборов звання ЧЕМПІОНА ЄВРОПИ. Разом з тим він установив новий рекорд чемпіонатів Європи у ривку.

        Спортсмена з заслуженою перемогою привітали, побажали нових спортивних успіхів та пообіцяли подальшу підтримку голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко.

        На черзі чемпіонат Світу в Греції.

        Участь спортсмена у змаганнях відбулася за сприяння Борзнянської районної адміністрації та фінансової підтримки ПП Анатолія Павелка, районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка та районного осередку Аграрної партії України.

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        25 Квітня 2018 10:00
        23 Квітня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00