Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       Керівники району привітали ветеранів

       Стало доброю традицією з боку керівництва району напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги відвідувати ветеранів Другої світової війни. І цей рік не став виключенням.

       Так 3 травня голова районної державної адміністрації Віра Проскура разом з головою районної ради Віктором Горбащенком та головою ради ветеранів Борзнянщини Леонідом Вороною відвідали ветеранів у м. Борзна.

       Очільники району привітали ветеранів з наступаючими святами, вручили подарунки, побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди. Подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

       Також 4 травня, Віра Проскура та Віктор Горбащенко відвідали ветеранів війни та праці, які проживають у територіальних центрах соціального обслуговування у Борзні та Комарівці. Окрім слів вітання ветерани отримали також подарункові набори, а художні колективи районного будинку культури представили святкові концертні програми.

       Назад       15 Грудня 2017 08:00
       14 Грудня 2017 10:00