Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Шановні ветерани Другої світової війни, герої фронту і тилу, дорогі Борзнянці!

        Вітаю вас з Днем пам'яті та примирення і 72-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Земний уклін усім, хто вів боротьбу на фронтах Другої Світової, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

        Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням про те, що немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!Вічна пам’ять тим, хто в різні часи загинув в пеклі боїв та відголосків війни!Низький уклін тим, хто вистраждав і вижив!

        Нажаль, нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди.

        Сьогодні ми дякуємо військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

        Світла пам’ять усім загиблим за свободу і незалежність України!

        З нагоди свята Перемоги щиро бажаю вам, шановні ветерани та всім землякам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

        Зі святом вас, із Днем Перемоги!

        Слава Неньці - Україні! Героям Слава!

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        25 Квітня 2018 10:00
        23 Квітня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00