Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Світ очима дітей

        З метою виконання районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням восьмої сесії сьомого скликання Борзнянської районної ради від 22.12.2016 року, в приміщенні райдержадміністрації відбувся районний конкурс дитячої творчості «Світ очима дітей» серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

        Завданням конкурсу є сприяння активному розвитку творчих здібностей, створення сприятливих умов для духовного, інтелектуального розвитку, залучення до самодіяльної художньої творчості, виявлення нових талантів та надання підтримки обдарованим дітям з категорії дітей - сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування.

        Конкурс проводився за такими номінаціями:

        1. Малюнок (олівець, гуаш, акварель);

        2. Рукоділля (вишивка та бісероплетіння);

        3. Декоративне мистецтво (м’яка іграшка, оригамі, різьблення по дереву, аплікація, ліплення , тощо).

        За результатами конкурсу були визначені переможці у кожній віковій категорії. Роботи переможців (осіб, які зайняли 1 місця) будуть направлені для участі в обласному конкурсі. Всі учасники районного конкурсу нагороджуються пам’ятними сувенірами.

        Найкращими роботами були визначені вироби Козоріз Яни, Пшеничної-Мохно Валентини, Михайлова Глеба.

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        26 Березня 2018 16:00