Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       Світ очима дітей

       З метою виконання районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням восьмої сесії сьомого скликання Борзнянської районної ради від 22.12.2016 року, в приміщенні райдержадміністрації відбувся районний конкурс дитячої творчості «Світ очима дітей» серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

       Завданням конкурсу є сприяння активному розвитку творчих здібностей, створення сприятливих умов для духовного, інтелектуального розвитку, залучення до самодіяльної художньої творчості, виявлення нових талантів та надання підтримки обдарованим дітям з категорії дітей - сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування.

       Конкурс проводився за такими номінаціями:

       1. Малюнок (олівець, гуаш, акварель);

       2. Рукоділля (вишивка та бісероплетіння);

       3. Декоративне мистецтво (м’яка іграшка, оригамі, різьблення по дереву, аплікація, ліплення , тощо).

       За результатами конкурсу були визначені переможці у кожній віковій категорії. Роботи переможців (осіб, які зайняли 1 місця) будуть направлені для участі в обласному конкурсі. Всі учасники районного конкурсу нагороджуються пам’ятними сувенірами.

       Найкращими роботами були визначені вироби Козоріз Яни, Пшеничної-Мохно Валентини, Михайлова Глеба.

       Назад       15 Грудня 2017 08:00
       14 Грудня 2017 10:00