Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        День Європи у освітніх закладах

        Педагоги та учні Борзнянщини активно долучилася до відзначення Дня Європи - дня спільних цінностей, спільної історії, спільної культури та, що найважливіше, спільного майбутнього.

        Протягом травня 2017 року було проведено багато цікавих, веселих та пізнавальних заходів, присвячених висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі: євро вікторини «Відкриємо Європу разом», «Чи знаєш ти Європу?», віртуальні подорожі «Європа – наш спільний дім», фотоконкурси «Європа в Україні», флешмоби «Із Україною в серці!», стріт- арт «Малюємо Європу», євроквест «Європейський експрес».

        У бібліотеках організовано тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції «Парад країн Європи», «Україна і Європейський Союз».

        Учасниками шкільних євроклубів «Європейські студії» (гімназія ім. П.Куліша), «Euroлаб» (Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х.Алчевської) та «Майбутнє України» (Оленівська ЗОШ І-ІІІ ст.) проведено тематичні інформаційно-просвітницькі заходи для учнів, учителів та батьків.

        З нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи у всіх навчальних закладах відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу, а також загальношкільні лінійки «Прямуємо в Європу».

        Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас.

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        26 Березня 2018 16:00