Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        На Борзнянщині відзначили День молоді

        Майже у кожному населеному пункті Борзнянського району до Дня молоді відбулися культурно-масові заходи: концерти, вечори відпочинку, розважальні програми, ігри, конкурси, тощо.

        У районному центрі святкування розпочалися зі спорту - змагалися легкоатлети, волейболісти, шахісти, тенісисти. Перша спартакіада новоствореної територіальної громади, присвячена святу молоді, пройшла на Комарівському стадіоні.

        Також вперше в районі було проведено районний фестиваль молодіжної творчості «Мій дім, родина, Україна», який відбувся у районному будинку культури.

        На центральній площі міста борзнянців чекав концерт, який розпочався з вітального слова голови районної державної адміністрації Віри Проскури.

        – Сьогодні українська молодь стала провідником будівництва нової України: європейської, демократичної та української. Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу. Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів, – зазначила Віра Проскура – Бажаю вам успіхів, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації.

        Також очільниця району вручила з нагоди свята представникам молоді Почесні грамоти районної державної адміністрації.

        Продовжився захід чудовою концертною програмою з конкурсами, піснями й танцями та запальною дискотекою.

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00