Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       На Борзнянщині відзначили День молоді

       Майже у кожному населеному пункті Борзнянського району до Дня молоді відбулися культурно-масові заходи: концерти, вечори відпочинку, розважальні програми, ігри, конкурси, тощо.

       У районному центрі святкування розпочалися зі спорту - змагалися легкоатлети, волейболісти, шахісти, тенісисти. Перша спартакіада новоствореної територіальної громади, присвячена святу молоді, пройшла на Комарівському стадіоні.

       Також вперше в районі було проведено районний фестиваль молодіжної творчості «Мій дім, родина, Україна», який відбувся у районному будинку культури.

       На центральній площі міста борзнянців чекав концерт, який розпочався з вітального слова голови районної державної адміністрації Віри Проскури.

       – Сьогодні українська молодь стала провідником будівництва нової України: європейської, демократичної та української. Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу. Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів, – зазначила Віра Проскура – Бажаю вам успіхів, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації.

       Також очільниця району вручила з нагоди свята представникам молоді Почесні грамоти районної державної адміністрації.

       Продовжився захід чудовою концертною програмою з конкурсами, піснями й танцями та запальною дискотекою.

       Назад       18 Січня 2018 08:00