Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Відбулися урочисті збори з нагоди Дня Конституції

        27 червня, напередодні 21-ї річниці прийняття Основного Закону в приміщенні районної ради відбулися урочисті збори. До участі були запрошені працівники районних установ та організацій, учасники АТО, представники політичних партій та громадських організацій.

        З вітальним словом до присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Віра Проскура: «Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції, свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості. Це свято – символ національного єднання і загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої України».

        З привітаннями виступили також голова районної ради Віктор Горбащенко, секретар міської ради Наталія Хавило, депутат обласної ради Анатолій Хавило та керівник громадської приймальні народного депутата Валерія Давиденка Микола Галепа.

        В ході привітань кращим працівникам виробничої галузі, сільськогосподарської, медичної та освітньої сфери, демобілізованим учасникам антитерористичної операції вручили Почесні грамоти райдержадміністрації, обласної, районної та міської рад - за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову незалежної, демократичної держави та з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

        Окрім того з нагоди свята 3 юнакам, яким нещодавно виповнилося 16 років, були вручені паспорти громадянина України у формі ID-карток.

        Завершилися урочистості святковим концертом творчих колективів району.

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00