Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

27 червня 2017

Валерію Шевченку - 60

Нещодавно Валерій Шевченко відзначив 60-річний ювілей.

Валерій Шевченко - це яскрава сторінка в спортивному житті Борзнянщини. Неодноразовий чемпіон області з гандболу в складі збірної Борзни. Грав за перший склад команди київського інженерно-будівельного інституту, ставав переможцем і призером всеукраїнських змагань . Значних успіхів добився і в настільному тенісі та в інших ігрових видах, там де був м"яч, Валерій завжди був серед кращих. Але найбільшим його захопленням, безумовно, був футбол. Виступи за борзнянський "Темп" та інші колективи принесли Валерію повагу від вболівальників. На полі технічний, швидкий, інтелігентний, «нападник від Бога». Його манерою гри захоплювалося не одне покоління вболівльників, але, мабуть, найбільше він проявив себе вже виступаючи за ветеранський "Темп". Це саме "Шева" в кінці 90-х на стадіоні ім.Ю.Гагаріна в Чернігові забив 2 м"ячі у ворота місцевої "Десни" і привів борзнянців до "срібла", а згодом разом з товаришами став і чемпіоном області.

Закінчивши школу і переїхавши на проживання до столиці, Валерій Шевченко ніколи не забував свою рідну Борзнянщину, своїх друзів, свій рідний стадіон, на якому робив перші кроки в спорті. Ось і в день свого ювілею ветеран зібрав своїх друзів і зіграв традиційний матч. Цікаво, що на гру прибули ветерани і вболівальники не тільки з Борзни, а навіть з району. Та це і не дивно, адже Валерій Миколайович дуже позитивна людина, добра, щира, толерантна, справедлива. В цій грі "сині", за яких виступав ювіляр, здобули переконливу перемогу з рахунком 5-1. Валерій Миколайович особисто відзначився одним забитим голом та трьома голевими передачами..

Після гри ветерана привітали міський голова Анатолій Миколайович Койда , один з перших його наставників Віталій Григорович Баранов, та всі ми - його друзі, за традицією вручивши йому диплом та пам"ятний кубок. Проте поважний вік не заважає спортсмену готуватися до наступних стартів. 15 липня великий традиційний ветеранський футбольний турнір у Борзні. І як запевнив Валерій Миколайович, він обов"язково приїде на нього і разом з товаришами здобуде ще одну нагороду. Так тримати, ветеране!