Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Делегація Борзнянщини - друга на Території активної молоді


        Протягом трьох днів, з 29 червня по 1 липня, активна молодь Чернігівщини на території комплексу «Голубі озера», що на Ріпкинщині, мала змогу відпочити, показати свої спортивні вміння, відродити та підтримати українські традиції, долучилась до різних актуальних тематичних тренінгів. Серед учасників – молодь з 22 районів, міст області та об’єднаних територіальних громад.

        Вже традиційно, «ТАМ – Територія активної молоді» проводиться Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з метою підвищення національного духу та патріотичного виховання молоді, створення можливостей для самореалізації та розкриття її творчого потенціалу.

        Програма заходу була яскравою та насиченою – «Родинний фестиваль» для молодих подружніх пар; цікаві тренінгові програми представників громадського руху «Студентська республіка»; військово-патріотичне навчання з тактичної медицини та стрілецької підготовки; квести спортивного орієнтування, змагання «Веселі старти», парковий волейбол.

        Під час вечірнього відпочинку для ТАМівців співали чернігівські рок-групи, було влаштоване театралізоване дійство «Івана Купала» та феєричне вогняне шоу Fire-fest.

        Наша молода, енергійна, завзята команда у складі Інни Горбонос та Юрія Гейка з Борзни, Максима та Олени Кеди, Вадима Степури, Ігора Хотинченка та Олександра Чворди з Іванівки змогли проявити, реалізувати та показати себе з найкращої сторони, беручи участь у всіх локаціях. Вони гідно представили Борзнянщину, стали чемпіонами у змаганнях з волейболу, а в загальнокомандному заліку посіли високе ІІ місце!

        Ми дякуємо нашій активній молоді за участь у наметовому містечку «ТАМ» та вітаємо їх із заслуженою перемогою! Так тримати!

        За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00