Борзнянська РДА
   Анонси

        Назад

        Триває літня оздоровча кампанія


        На Борзнянщині цьогоріч планується забезпечити оздоровленням та відпочинком близько 1700 дітей району — більше половини від їх загальної кількості. При цьому майже 500 дітей мають отримати оздоровчі послуги.

        З початку цього року вже побували в закладах оздоровлення та відпочинку 1313 дітей. Зокрема, оздоровилася більша половина дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (22 особи), 58 дітей учасників АТО, 23 дітей з інвалідністю, 456 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

        Традиційно протягом червня в районі працювали пришкільні табори з денним перебуванням дітей. У 24 таких закладах відпочило 1156 дітей, з них 745 дітей пільгових категорій.

        В позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Десна» в с.Ядути зможуть оздоровитись та відпочити 150 діток, 75 з них уже побували в таборі, на даний час триває ІІ зміна.

        Через відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації оздоровчими послугами вже скористалося 12 дітей, які відпочивали в дитячих центрах «Молода гвардія» та «Артек», а також у дитячому закладі «Дивосвіт» Чернігівського району.

        Незабаром ще 13 дітей відправляться на оздоровлення до Одеської області в дитячі заклади «Сонячний берег» та «Чайка». Всі ці діти належать до пільгових категорій.

        За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

        Назад        27 Липня 2017 10:00

        Як Ви вважаєте, який з-поміж запропонованих пам'ятників повинен бути встановлений на місці знесеного пам'ятника біля будівлі районної державної адміністрації? Інші пропозиції надсилайте за адресою: "borzna_inf@meta.ua"