Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Відбулася виїзна приймальня у Ядутах

        14 липня голова районної державної адміністрації Віра Проскура та заступник голови районної ради Андрій Козішкурт провели виїзну приймальню у Ядутинській сільській раді. У роботі виїзної приймальні взяли участь: головний спеціаліст відділу інформаційно-організаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Олеся Остапенко, в.о. редактора районної газети «Вісті Борзнянщини» Сергій Близнюк.

        Після прийому громадян очільники району провели зустріч з активом села. Найбільше людей цікавили питання об’єднання громад та децентралізації, перспективи розвитку села, ремонт доріг місцевого, районного та обласного значення, низькі закупівельні ціни на молоко, постачання скрапленого газу в балонах у всі населені пункти Ядутинської сільської ради, наповнення бюджетів, тощо. Було надано відповіді на запитання всіх присутніх.

        Підводячи підсумки роботи виїзної приймальні, голова райдержадміністрації Віра Проскура та заступник голови районної ради Андрій Козішкурт пообіцяли взяти під особистий контроль вирішення ряду піднятих питань. Були дані доручення відповідним службам.

        Після виїзної приймальні голова районної державної адміністрації Віра Проскура відвідала сільську лікарську амбулаторію з метою вивчення готовності закладу до осінньо-зимового періоду, зокрема кількості та якості завезеного твердого палива. Поцікавилася рівнем забезпечення медичними препаратами, кількістю звернень громадян за медичною допомогою та проблемами, які виникають у роботі установи. Завідуюча сільською лікарською амбулаторію Алла Дмитренко ознайомила з роботою медичної установи, якістю медичних послуг, зупинилася на проблемних питаннях та окреслила шляхи їх вирішення.

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00