Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

19 липня 2017

Футбол. Обласний ветеранський турнір пам'яті Юрія Баранова

15 липня в Борзні пройшов традиційний , вже чотирнадцятий за ліком, обласний футбольний ветеранський турнір пам’яті МСМК Юрія Баранова. Змагалися спортсмени, яким уже виповнилося 50 років. Крім команди Борзни в турнірі взяли участь також два колективи із Ніжина та чернігівська "Десна".

Перед початком змагань його учасників привітали начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Іващенко, голова районної федерації футболу Володимир Лозицький, брат Юрія Баранова – Олександр. Учасники заходу вшанували пам»ять Спортсмена хвилиною мовчання.

Команди грали по коловій системі у форматі 8 х 8. На жаль дві команди в своїх складах мали футболістів, яким ще не виповнилося 50 років. Тому після проведення всіх ігор, розглянувши протест від команди «Ветеран» Ніжин, головна суддівська колегія внесла зміни до підсумкової турнірної таблиці. Загальну перемогу в змаганнях здобув борзнянський "Темп-Ветеран". Команда нагороджена дипломом, пам»ятним кубком, а гравці медалями. В складі чемпіона грали: Микола Помігалов, Василь Галаган, Ігор Іващенко, Віктор Лукаш, Віталій Локоть, Володимир Лозицький, Сергій Іващенко, Сергій Вакуленко, Леонід Косівцов, Олег Ільченко, Сергій Цинковський. На другому місці - "Ветеран" Ніжин, третьому -"Благовіст" Ніжин. Ці команди також нагороджені дипломами, а гравці медалями. Турнір пройшов на високому організаційному рівні і сподіваємося, що спортсмени отримали велике задоволення, як від самої гри, так і від спілкування між собою під час традиційної ухи від батька Юрія Баранова – Віталія Григоровича.

Організатори змагань дякують всім, хто допоміг фінансово у проведенні заходу. Зокрема, відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Анатолію Петровичу Хавилу, Леоніду Олексійовичу Стахорському, Ігорю Миколайовичу Іващенку.