Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

1 серпня 2017 року - початок роботи нового Фонду соціального страхування

04 серпня 2017

Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України з 1 серпня 2017 року розпочинає свою діяльність новий Фонд соціального страхування України, який є правонаступником Фондів соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Структурою нового Фонду передбачено Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, яке обслуговує страхувальників та застрахованих осіб на території Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів.

Відділення знаходиться в м. Бахмач вул. Соборності,42, ліве крило, 2 поверх, телефони: 2-12-96, 2-17-02, 3-47-34, 2-14-52, 2-16-86 .

Представництво відділення в Борзнянському районі знаходиться в м. Борзна вул. Незалежності,2, 2 поверх, телефон: 2-17-46 .

Представництво відділення в Коропському районі знаходиться в смт. Короп вул. Поштова,6, 2 поверх, телефон: 2-14-27 .

Незважаючи на реорганізацію, Відділення своєчасно і в повному обсязі надає належні страхові виплати, соціальні послуги та матеріальне забезпечення застрахованим особам відповідно до Закону України « Про соціальне страхування».

Зокрема, в липні 2017 року потерпілим на виробництві страхові виплати за червень і липень 2017 року здійснено наперед.

З серпня будуть продовжені виплати застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, по вагітності і пологах, допомоги на поховання.

Також нагадуємо, що вже діє новий Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно – курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, головною особливістю якого є надання права потерпілому на виробництві, якому за висновком МСЕК визначено санаторно- курортне лікування, самостійно обирати санаторно- курортний заклад за своїм вибором, включаючи місцеві санаторії, а також встановлені граничні розміри витрат ліжко - дня на одного потерпілого для відшкодування вартості санаторно – курортного лікування.

Даний порядок з 1 січня 2018 року буде поширено на всіх застрахованих осіб.

Докладну інформацію з питань діяльності відділення можна отримати в Бахмацькому відділенні та його представництвах в Борзнянському та Коропському районах під час особистого прийому або у телефонному режимі.

 

М.Литвин
Начальник Бахмацького відділення