Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

1. Про прийняття у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району будівлі, розташованої в с.Бутівка по вул.Леніна 42, б.

11 травня 2012

Рішення

Від 30 березня 2012 року

Про прийняття у спільну власність територіальних
громад міста та сіл Городнянського району будівлі,
розташованої в с.Бутівка по вул.Леніна 42, б.

Розглянувши звернення районної державної адміністрації щодо необхідності передачі будівлі дитячого садка, що є власностю територіальної громади Бутівської сільської ради, розташованої в с.Бутівка по вул.Леніна 42, б у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району з подальшим прийняттям на баланс районного відділу освіти для потреб Бутівської ЗОШ I-III ст. та рішення Бутівської сільської ради від 16 січня 2012 року “Про безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл та міста району будівлі дитячого садка”, відповідно до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Прийняти безоплатно із власності територіальної громади Бутівської сільської ради у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району на баланс відділу освіти районної державної адміністрації будівлю дитячого садка, розташовану в с.Бутівка по вул.Леніна 42, б.

2. Для передачі об’єкта утворити комісію у складі:
голови комісії - начальника відділу освіти районної державної адміністрації Денисенка Ю.В.
членів комісії:
Ковальчук Л.М.- головного бухгалтера відділу освіти;
Грищенка Ю.М. – директора Бутівської ЗОШ I-III ст.;
Холій В.В.- Бутівського сільського голови;
Меженної А.Л. - головного бухгалтера Бутівської сільської ради.

3. Комісії здійснити заходи щодо передачі вищезазначеного об’єкта нерухомості відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Виконавчому апарату районної ради, після передачі, включити даний об’єкт в Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.

Голова районної ради Г.Г.Примак