Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ЩОДО БЕЗКОШТОВНОГО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

07 серпня 2017

З метою покращення знань та навичок володіння іноземними мовами працівників підприємств, установ, організацій у відповідності до стандартів ЄС Міністерство соціальної політики України повідомляє про реалізацію соціального проекту щодо безкоштовного вивчення англійської мови онлайн “Lingva Skills” (www.lingva.ua) від “Академії навичок”.

Актуальність цього питання в тому, що для системної та глибокої інтеграції України у європейську та світову спільноту необхідне знання англійської мови на досить високому рівні. Вивчення англійської мови представниками соціальних категорій також значно підвищить їх конкурентноздатність на ринку праці.

Соціальний проект “Академії навичок” (www.skillsacademy.com.ua), що є провідною командою, яка спеціалізується на створенні інноваційних освітніх інструментів, що вирішують гострі соціальні питання, та Асоціація інноваційної та цифрової освіти розробили та вже запустили безкоштовну онлайн технологію щодо вивчення англійської мови зазначеними цільовими аудиторіями під назвою Lingva Skills (www.lingva.ua), що розрахована на вивчення англійської мови до рівня В1.

Дана технологія має наступні переваги:

  • доступна для навчання у будь-якому місці та в будь-який час;
  • необмежена кількість користувачів;
  • безкоштовна;
  • ефективна;
  • цікава(присутні елементи гейміфікації.

 Загальна тривалість навчання від 3 місяців до 1 року в залежності від інтенсивності.