Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Обрано новий склад Громадської ради при райдержадміністрації

       Розвинуте демократичне та громадське суспільство можна будувати лише в державі, де громадяни є активними учасниками процесу формування та реалізації державної політики, - саме таке переконання стало лейтмотивом проведення установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Борзнянській райдержадміністрації що відбулися сьогодні 10 серпня.

       Сприяння розвитку громадянського суспільства є однією з найважливіших умов становлення України, як демократичної, правової держави. Це, насамперед, передбачає налагодження ефективної взаємодії органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства на засадах партнерства, спільного інтересу в досягненні цілей, пов’язаних з процесом демократизації усіх сфер державного управління і суспільного життя, соціально-економічним і духовним прогресом, всебічним забезпеченням захисту прав і свобод людини та громадянина.

       На початку засідання установчих зборів голова райдержадміністрації Віра Проскура наголосила на тому, що Громадська рада повинна бути містком між владою і населенням, вміти прислухатися до громадськості, донести її думку до влади.

       - Громадська рада – є потужним інструментом впливу громадськості на формування політики та прийняття рішень стосовно питань, що не мають однозначності у суспільстві. Тож маю надію, що плодами нашої спільної роботи стануть підвищення ефективності й прозорості діяльності органів влади району, швидке та якісне вирішення проблемних для нашого краю питань.

       На установчих зборах обрано членів громадської ради, куди увійшли 7 представників інститутів громадянського суспільства:

       • Ворона Леонід Степанович – Борзнянська районна організація ветеранів України
       • Демченко Олег Васильович - Борзнянська районна організація Профспілки працівників освіти України
       • Кривошей Людмила Анатоліївна - Борзнянська районна організація Товариства Червоного Хреста
       • Локоть Сергій Дмитрович - Районна спілка учасників антитерористичної операції
       • Молотов Валерій Вікторович - Борзнянське районне відділення УСВА
       • Тесленко Валентина Григорівна - Народна рада Борзнянського району
       • Шибаєв Сергій Володимирович - Борзнянська районна Спілка патріотів України

       Борзнянська райдержадміністрація покладає глибокі надії на співпрацю з новоствореною Громадською радою у справі сприяння функціонуванню, розвитку та процвітанню всіх галузей району.

       Назад       20 Липня 2018 08:00
       16 Липня 2018 10:30
       13 Липня 2018 10:00
       12 Липня 2018 20:00
       06 Липня 2018 21:00
       06 Липня 2018 11:00
       06 Липня 2018 10:00