Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Відбулися урочистості до Дня підприємця

       1 вересня 2017 року в залі засідань районної ради  вперше відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення Дня підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем району. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого бізнесу в районі.

       Зі щирими словами вітання до підприємців звернулися голова райдержадміністрації Віра Проскура, голова районної ради Віктор Горбащенко, керуючий Борзнянською філією Чернігівського обласного управління АТ «Ощадбанк» Андрій Мишко та голова спілки підприємців Микола Нетреба.

        Як наголосила очільниця району: «Ваша наполегливість та новаторство, невгамовність та ентузіазм сприятимуть подальшому розвитку приватної ініціативи і підвищенню добробуту населення району, а наше плідне співробітництво матиме позитивну динаміку і в подальшому буде активізуватися. Підприємства та підприємці Борзнянського району постійно займають призові місця в обласному конкурсі, який проводиться до відзначення Дня підприємця в різних номінаціях.»

       Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради  було нагороджено  Бикович Вікторію, Гладкова Володимира, Мусіяко Юлію, Стороженко Вікторію, Чернігов Ірину та Христича Олексія. Крім того були вручені подяки від голови райдержадміністрації та голови районної ради Волкову Юрію, Козлову Артуру, Колганову Юрію, Паляничку Максиму, Чепі Анні та Олійник Катерині за сумлінну працю у сфері підприємницької діяльності. Аматорські колективи районного  будинку культури подарували всім присутнім святковий концерт.

        

       Назад       20 Липня 2018 08:00
       16 Липня 2018 10:30
       13 Липня 2018 10:00
       12 Липня 2018 20:00
       06 Липня 2018 21:00
       06 Липня 2018 11:00
       06 Липня 2018 10:00