Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Зустріч з нагоди Дня фізичної культури і спорту

       Вже стало доброю традицією напередодні професійного свята Дня фізичної культури і спорту проводити зустріч керівництва району та міста із фізкультурним активом району за круглим столом. Така зустріч відбулась і сьогодні.

       В зібранні взяли участь голова районної державної адміністрації Віра Проскура, голова районної ради Віктор Горбащенко, секретар міської ради Наталія Хавило, помічник-консультант народного депутата України Олега Ляшка, депутат обласної ради Анатолій Хавило, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Іващенко,  працівники сфери фізичної культури і спорту, вчителі фізичного виховання, тренери ДЮСШ, голови спортивних федерацій, любителі спорту.

       Розпочалась зустріч з приємних моментів – нагородження. Так, почесну грамоту райдержадміністрації отримав Майстер спорту з гирьового спорту, чемпіон Європи 2017 року серед ветеранів, Сергій Пирковський. Почесною грамотою районної ради відзначений Майстер спорту з легкої атлетики, переможець і призер ряду міжнародних легкоатлетичних пробігів 2017 року, Іван Мусіяко.

       За зайняте І місце в чемпіонаті Чернігівської області з футболу серед команд першої ліги почесну грамоту міської ради отримав футбольний клуб «Борзна» в особі його спортивного директора Ігоря Іващенка.

       Подяки відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації також отримали голова районної організації ФСТ «Колос» Василь Галаган, директор ДЮСШ Олександр Романенко, старший тренер ДЮСШ з футболу Олег Кордюк.

       Крім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури та спорту почесною грамотою Чернігівської обласної ради та нагрудним знаком до неї відзначений начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко.

       В ході зустрічі керівники району високо оцінили роботу фізкультурного активу району та досягнення наших спортсменів, побажали йому подальших успіхів та звершень на славу рідного краю та України.

       Присутні також заслухали інформацію начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації про стан фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в районі. Активно обговорили проблемні питання, намітили плани  щодо подальшого розвитку та покращення спортивної бази, активного залучення дітей та молоді до занять спорту.

       За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

       Назад       20 Липня 2018 08:00
       16 Липня 2018 10:30
       13 Липня 2018 10:00
       12 Липня 2018 20:00
       06 Липня 2018 21:00
       06 Липня 2018 11:00
       06 Липня 2018 10:00