Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        На Борзнянщині триває Всеукраїнський рейд «Урок»

        Уже традиційно на початку кожного навчального року службою у справах дітей Борзнянської райдержадміністрації спільно з працівниками районного відділу освіти, Борзнянського відділення поліції, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

        Мета проведення такого заходу, не тільки виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, але й популяризація основних напрямків діяльності служби у справах дітей щодо захисту прав дітей, профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин пропускають заняття.

        Станом на 10 вересня 2017 року в районі всі діти шкільного віку охоплені навчанням та приступили до занять.

        Рейд «Урок» продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року, крім того буде проводитись обстеження житлово-побутових умов проживання дітей в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, з метою надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до осінньо-зимового сезону. Загалом, заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

        Назад        26 Березня 2018 16:00
        26 Березня 2018 12:00