Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Регіональний конкурс на кращий проект використання надходжень від рентних платежів серед громад, де ведеться видобуток вуглеводнів

25 вересня 2017

До участі у конкурсі запрошуються представники громадськості та органи місцевого самоврядування з видобувних регіонів Донецької, Луганської, Харківської, Сумської та Чернігівської областей.

Заявки можна подати до 30 вересня 2017 року включно.

На конкурс приймаються проектні пропозиції за наступними напрямами:

  • «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна обладнання на енергозберігаюче, тепломодернізація приміщень соціальної сфери та житлових будинків, заміна систем опалення, систем освітлення приміщень та вулиць в населених пунктах, впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
  • «Чисте довкілля» (будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема в сільських населених пунктах; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; упровадження установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; покращення стану атмосферного повітря; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
  • «Добробут громад» (благоустрій територій громад; облаштування сенсорних кімнат, приміщень для психологічної реабілітації дітей-інвалідів та їх батьків, центрів громадських ініціатив, гармонійного розвитку та комунікації, соціальної адаптації людей похилого віку, дітей, молоді, майстерень для відновлення народних традицій тощо).

Для участі у конкурсі необхідно підготувати проект використання надходжень від рентних платежів у 2018 році, заповнити бланк заявки та надіслати у електронному вигляді на електронну адресу ГО «НОВА Енергія»: energiya.nova@gmail.com або друковану версію на поштову адресу: 61166, Україна, м. Харків, вул. Бакуліна, 11, оф. 4-53.

15 найкращих проектів будуть опубліковані у Збірнику «Кращі ідеї та актуальні потреби розвитку видобувних регіонів» та поширені серед керівництва обласних рад, видобувних компаній, донорських організацій, у мережі Інтернет і ЗМІ та рекомендовані до впровадження наступного календарного року.

Додаткову інформацію можна дізнатися у  Положенні про Конкурс  (завантажити Форму проектної заявки), а також за електронною адресою
ГО «НОВА Енергія» energiya.nova@gmail.com та за тел. +38 095 00 84 991.

Конкурс організовано ГО «НОВА Енергія» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Детально: http://nova-energiya.org/konkurs-vikoristannya-coshtiv-renti, https://drive.google.com/file/d/0B6LGLPRFScqSZUpmRFo3MlVydDA/view, https://drive.google.com/file/d/0B6LGLPRFScqSOXZ3TFJRZWJ3Tms/view .