Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old

Відбулось засідання районної комісії з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення

27 вересня 2017

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. № 1045 в Україні запроваджено проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення з метою сприяння формуванню здорового способу життя, формування у населення потреби в руховій активності, сприяння розвитку фізичної культури і спорту, визначення рівня фізичної підготовленості населення України.

Відповідно до цієї Постанови були прийняті розпорядження голови Чернігівської обласної та Борзнянської районної державних адміністрацій щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення області та району.

Сьогодні голова райдержадміністрації Віра Проскура провела перше засідання районної комісії з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Борзнянського району.

Начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко поінформував присутніх щодо порядку проведення даних заходів та наголосив, що проведення щорічного оцінювання є обов’язковим серед учнівської та студентської молоді, військовослужбовців, особового складу правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціалізованих формувань. Всі інші категорії громадян можуть пройти оцінювання на добровільних засадах та безкоштовно.

В нашому районі у цьому році оцінювання фізичної підготовленості населення планується провести у жовтні, в подальшому – у травні, як зазначено в Постанові Кабінету Міністрів.

Голова райдержадміністрації наголосила на важливості проведення зазначених заходів, адже стан здоров’я людини напряму залежить від рівня та стану її фізичного розвитку. Проведення щорічного оцінювання сприятиме залученню населення району до занять фізичною культурою та спортом і дасть змогу об’єктивно визначити  рівень їх фізичної підготовленості.

За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації