Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old

Віра Проскура відвідала підопічних територіального центру

29 вересня 2017

1 жовтня відзначається Міжнародний День людей похилого віку та День ветеранів України. Це свято людей старшого покоління, яке покликане звернути увагу на їх потреби.

На урочистості, організовані напередодні керівництвом стаціонарних відділень територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борзнянського району, що розташовані у Борзні та Комарівці завітала голова районної державної адміністрації Віра Проскура.

Очільниця району привітала пенсіонерів зі святом, висловила щиру повагу та глибоку вдячність за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову держави. Вручила підопічним відділень пакунки з подарунками, побажавши, довгих років життя, щастя, злагоди, поваги і любові.

Ваш життєвий шлях – це джерело народної мудрості, взірець любові до рідної землі та служіння народові, невичерпне джерело натхнення, сили, духу і віри у щасливе майбутнє України, – наголосила Віра Проскура.

До вітань приєдналися голова Комарівської об’єднаної територіальної громади Юрій Кантур, директор територіального центру Ганна Федченко, начальник відділу обслуговування громадян Борзнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду Лілія Назарова.

Свій мистецький презент – концертну програму підготували підопічним місцеві аматори.