Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old

Заходи з нагоди Дня усиновлення

04 жовтня 2017

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі – мама, тато. Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу. На даний час в нашому районі функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 10 дітей, та 1 дитячий будинок сімейного типу, де проживають 5 дітей.

Дані родини не залишаються поза увагою керівників району. Тому з нагоди Дня усиновлення 4 жовтня в райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Віри Проскури з прийомними батьками та батьками-вихователями. В ході зустрічі очільниця району висловила щиру подяку та глибоку вдячність, за те, що вони взяли на себе відповідальність за життя обездолених дітей і подарували їм найдорожче щастя – мати родину, тата і маму. Вручила батькам подарунки, побажавши, довгих років життя, щастя, здоров’я, поваги, та великого терпіння і натхнення.

Служба у справах дітей райдержадміністрації