Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       У жовтні пенсіонери отримають більше

       Всі регіональні відділення Пенсійного фонду України повністю готові розпочати  виплати підвищених пенсій більш ніж 9 мільйонам пенсіонерам.

       Необхідні для цього гроші є: протягом року у Пенсійному фонді додатково акумульовано 26 мільярдів гривень. Ті пенсіонери, які встигнуть отримати пенсії у «старому» розмірі, одержать доплати до 25 жовтня. Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

       Перерахунок здійснюватиметься з 1 жовтня без звернень пенсіонерів. Надалі всі пенсії щорічно індексуватимуться — на 50% середньої заробітної плати і на 50% від зростання інфляції.

       Пенсійний вік не підвищується: за наявності необхідного страхового стажу (з січня 2018 року — 25 і більше років) вихід на пенсію в 60 років. Мінімальний страховий стаж для права на пенсію залишається на рівні 15 років (при досягненні 65 років).

       Ті, хто працюють в секторі неформальної зайнятості або за кордоном, можуть сплачувати внески до Пенсійного фонду самостійно або «купити» стаж за період, коли такі внески не сплачувалися (не більше, ніж 2 роки).

       Скасовується обмеження виплати пенсій для пенсіонерів, які працюють.

       Наступний крок — підготовка окремого законопроекту про осучаснення пенсій військовим.

        

       За повідомленням Департаменту інформації та комунікацій
       з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

       Назад       15 Грудня 2017 08:00
       14 Грудня 2017 10:00