Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       Борзнянщина знову готується до зустрічі Потягу Єднання

       В рамках реалізації Указу Президента України «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» за ініціативи волонтерів та громадських діячів у жовтні цього року позачергово буде працювати 9-й Військово-Реконструкторський Потяг Єднання України «Труханівська Січ» в десяти областях України.

       Сьогодні голова райдержадміністрації Віра Проскура провела засідання оргкомітету по організації та проведенню зустрічі учасників Потягу Єднання, які, згідно плану, перебуватимуть у Борзнянському районі на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» з 17 по 19 жовтня 2017 року. В ході підготовки до відзначення 100-річчя бою під Крутами вони планують провести на території музею роботи щодо благоустрою території.

       Члени оргкомітету обговорили основні завдання – забезпечення учасників Потягу продуктами харчування та засобами обігріву. Також голова райдержадміністрації наголосила на необхідності залучення місцевої учнівської молоді до участі в патріотичній акції, яку проводять волонтери та активісти «Труханівської Січі».

       За результатами засідання були прийняті відповідні рішення та дано протокольні доручення.

       За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

       Назад       15 Грудня 2017 08:00
       14 Грудня 2017 10:00