Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Конкурс міні-грантів програми "Старший брат"

        Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурс міні-грантів програми "Старший брат" БО «Львівська освітня фундація» для роботи з дітьми героїв АТО.

        Основна мета програми - підтримати дитину героя АТО через регулярні цікаві освітні заходи, корисне дозвілля та спілкування з наставником, а також залучення до соціально корисної діяльності.

        Програма є міні-ґрантовою: наставнику покриваються витрати на закупівлю всіх необхідних для роботи з дитиною матеріалів. 

        Ви маєте змогу подати заявку на конкурс міні-ґрантів до 1 грудня 2017 року.

        Для участі у конкурсі міні-ґрантової програми просимо заповнити аплікаційну форму – https://docs.google.com/forms/d/1E6PtMmdbX3yw_hA71X7F8-7kzydrbvBlhhpDByFdc_A/edit .

        та надіслати скан на  bigbrotherlef@gmail.com.

        Результати конкурсу будуть повідомлені після 20 грудня цього року листом на Вашу електронну скриньку.

        Більше інформації про проект можна знайти на сторінці "Львівської освітньої фундації", а також у групі Facebook - "Старший брат" - наставництво для дітей героїв АТО.

        Контакти: Координатор програми: Маріанна Білик

        +380985771131, skype: marianna.kaspryshyn

        e-mail: bigbrother@gmail.com , big_brother@lef.org.ua ,

        Детально: https://biggggidea.com/opportunities/konkurs-mini-rantiv-dlya-roboti-z-ditinoyu-geroya-ato-starshij-brat/ та http://www.lef.org.ua/ua/proekty/programa-starshyj-brat/ .

        Просимо ознайомитися, розповсюдити серед потенційних учасників та розмістити на своїх сайтах і повідомити Департамент економічного розвитку (oblinvest@ukr.net) до 25.12.2017 року про участь.

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00