Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

18 жовтня 2017

Футбол. Турнір серед ветеранів памяті Андрія Большака

У Борзні пройшов футбольний турнір серед ветеранів, пам’яті Андрія Большака. Дуже добре, що турніру присвоєно ім’я Людини, яка була безмежно закохана в футбол, яка за своє коротке життя зробила дуже багато для його розвитку.

Якщо б на турнір прибула чернігівська "Десна", то ці б змагання можна було б назвати неофіційним чемпіонатом області. В чернігівців щось не вийшло і їх замінила ветеранська команда з Конотопа, яка позаторік в Борзні стала переможцем турніру пам’яті Юрія Баранова.

Дякуємо ветеранам Конотопа, Ніжина, Прилук, які прибули на змагання і приклали максимум зусиль для перемоги, але будемо відвертим - кращими були ветерани Борзни, які здобули перемоги у всіх трьох поєдинках. На останньому рубежі надійно грав Микола Помігалов. Цементував захист Альберт Нікітін, якому допомагали Василь Галаган та Віталій Локоть . В середній лінії поряд з капітаном команди Володимиром Лозицьким надійно грали Сергій Вакуленко, Леонід Косівцов, Віталій Лукаш. В нападі активно діяли Олег Ільченко і Валерій Шевченко. Причому Щева, який влітку відзначив своє щестидесятиріччя, сьогодні забив 6 голів. Оце результат! На другому місці команда Прилук, третьому - Ніжина.

Дякуємо всім, хто брав безпосередню участь в організації турніру, а також надав фінансову допомогу, а саме: депутату обласної ради, великому шанувальнику спорту Анатолію Хавилу, заступнику голови Борзнянської районної федерації футболу Анатолію Гаврильченку, приватним підприємцям Олександру Калібовцю та Ігорю Іващенку. Впевнені, що турнір,який віднині буде традиційним, його учасникам сподобався.

Конотоп

-

Ніжин

0-1

Борзна

-

Прилуки

2-1

Борзна

-

Конотоп

2-1

Ніжин

-

Прилуки

0-1

Прилуки

-

Конотоп

1-1

Борзна

-

Ніжин

6-1