Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

В районній раді проведено засідання президії, постійних комісій та відбулася чергова 12 сесія

27 жовтня 2017

26 жовтня голова районної ради Віктор Горбащенко провів засідання президії районної ради. У засіданні президії взяла участь голова райдержадміністрації Віра Проскура. Членам президії було запропоновано розглянути 23 питання, які вносилися на засідання президії районної ради. Члени президії затвердили порядок денний пленарного засідання ради.

Після проведеного засідання президії районної ради свою роботу розпочали постійні депутатські комісії, де детально було розглянуто питання порядку денного з внесенням їх на розгляд сесії районної ради.

Далі відбулася чергова дванадцята сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Горбащенко. В роботі пленарного засідання взяли участь депутатиобласної ради Хавило А.П., Ромака Л.О., начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, міський, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради , представники громадських організацій, ЗМІ та інші.

 Затвердивши порядок денний, до якого внесено 26 питань, зокрема 3 депутатських запити, депутати перейшли до їх розгляду.

В ході роботи депутати затвердили звіт «Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року», а також внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, які озвучила присутнім начальник фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Торосян.

Районні обранці внесли зміни до районних программ: а саме:

- до Програми поліпшення умов проживання малозабезпечених сімей, одиноких громадян та сімей мобілізованих військовослужбовців в зону проведення антитерористичної операції на 2016 – 2018 роки;

-до Програми проведення заходів, які організовуються райдержадміністрацією та районною радою у 2017-2020 роках;

- до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд пасажирським автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Борзнянському районі на 2017 рік;

- до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільгове встановлення квартирних телефонів та пільгової вартості послуг зв’язку для окремих категорій громадян в Борзнянському районі на 2017 рік;

- до районної цільової соціальної Програми забезпечення безкоштовним підвезенням педагогічних працівників навчальних закладів району на 2014-2018 роки;

- у Програму виставково-ярмаркової діяльності Борзнянського району на 2017-2020 роки.

Також було розглянуто та затверджено дві районні програми: щодо забезпечення виконання Борзнянською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2017 рік та фінансової підтримки Управління Державної казначейської служби України у Борзнянському районі Чернігівської області.

Далі сесія районної ради прийняла рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які плануються до надання в оренду за результатами торгів на території Хорошеозерської, Малозагорівської, Ядутинської та Прачівської сільських рад.

З розгляду сесії знято питання щодо затвердження технічних документацій по визначенню нормативних грошових оцінок земельних ділянок, які надані в оренду ФГ «Тимошенко Н.І.» для ведення фермерського господарства на території Махнівської сільської ради.

На пленарному засіданні районної ради також прийнято низку рішень щодо ефективного управління комунального майна району та використання об'єктів комунальної власності.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Віктор Горбащенко подякував усім присутнім за  участь у роботі сесії.