Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Керівники району зустрілися з чемпіоном світу

27 жовтня 2017

Сьогодні голова райдержадміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко провели зустріч з чемпіоном світу та Європи з гирьового спорту серед ветеранів, майстром спорту, борзнянцем Сергієм Пирковським. В зустрічі також взяли участь начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко та помічник-консультант народного депутата України Олега Ляшка, депутат обласної ради, Анатолій Хавило.

На початку зустрічі керівники району привітали шанованого ветерана з перемогою, подякували йому за те, що не зважаючи на вік, він постійно підтримує свою фізичну форму, прославляє Борзнянщину на змаганнях високого рівня та є взірцем для молодого покоління. Очільники району вручили квіти та подарували на згадку Сергію Володимировичу ікону святого Миколая Чудотворця, побажавши йому міцного здоров’я, бадьорості духу, сімейного затишку, Божого благословення та нових перемог.

Чемпіон світу поділився своїми враженнями від змагань та подякував за фінансову допомогу в організації поїздки  райдержадміністрації, районній раді, депутату обласної ради Анатолію Хавилу та директору СТОВ «Прохорське» Сергію Черевишнику. Ветеран зазначив також, що постійно відчуває та цінує не лише матеріальну, а й моральну підтримку відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, з яким перебуває у тісній співпраці.

У неформальній обстановці  відбулась конструктивна розмова учасників зустрічі щодо подальшого розвитку гирьового спорту в Борзнянському районі, зокрема обговорили питання відкриття спортивного залу та залучення молоді до занять силовими видами спорту. Сергій Пирковський запевнив у своїй готовності ділитись досвідом з молодим поколінням. Також ветеран спорту поділився своїми планами на наступний рік (участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях) і висловив сподівання, що ця перемога не є останньою в його здобутку.

За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації