Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відвідали об’єкти реконструкції

31 жовтня 2017

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віра Проскура, виконуюча обов'язки начальника відділу освіти Ірина Кошленко разом із керівником підрядної будівельної організації Олексієм Христичем побували у Борзнянському районному будинку дитячої та юнацької творчості, де проводяться роботи по реконструкції приміщення, та в Прохорській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де проходить реконструкція котельні. Фінансування даних робіт відбувається за рахунок державних коштів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Директор будинку дитячої та юнацької творчості Оксана Черненко ознайомила із ходом виконання ремонтних робіт у позашкільному закладі. На сьогодні проходить внутрішнє упорядкування приміщень, облаштування підлоги, електротехнічні роботи. На даний час освоєно 758 тис. грн. з виділеного 1 млн. грн. коштів субвенції, що становить 76%.

У Прохорах за участю директора школи Оксани Дідухович та сільського голови Любові Демченко відбулось ознайомлення з ходом проведення реконструкції шкільної котельні. Де вже з 30 жовтня під час опалення закладу використовується нове тепломеханічне обладнання. Здійснюються роботи по внутрішньому облаштуванню приміщення котельні. Освоєно 557 тис. грн. коштів субвенції (з виділених 800 тис. грн.) та 24 тис. грн. коштів співфінансування з місцевого бюджету, що складає 72%.

Варто зазначити, що роботи в котельні Прохорської ЗОШ були розпочаті ще в серпні, а саме з демонтажу котла «Ідмар-120», який, до речі, було відремонтовано ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго», та на даний час використовується для обігріву Галайбинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, надані за сприяння народного депутата України Валерія Давиденка, освоюються завдяки спільним зусиллям та злагодженій співпраці голови районної державної адміністрації, голови районної ради, відділів освіти, містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, сільського голови Прохорів, місцевих депутатів та керівників відповідних навчальних закладів.