Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

31 жовтня 2017

Кубок райгазети «Вісті Борзнянщини» з футболу – 2017.Фінал

29.10.2017 р.

Єдність-2

Плиски

-

ФК Омбиш

Омбиш

0-6 (0-3)

29.10.2017

м. Борзна

арбітр: Паляничка Олег

асистент: Ткаченко Володим

асистент: Шалапуда Петро

Борзна

Борзна

Вел. Доч

голи забили:

 

 

 

Єдність-2

0

ФК Омбиш

Давиденко Вадим – 2, 90+4 хв., Давиденко Ігор – 7, 29, 62, 75 хв.

Попередження:

 

Єдність-2

Кисіль Дмитро, Бондарь Олександр, Аракелян Артур, Бондарь Євген, Боженко Володимир

ФК Омбиш

Шуста Роман, Погуляйло Валерій

Вилучення:

0

             Гра викликала великий інтерес. На стадіоні було багато вболівальників які прибули із Махнівки, Хорошого Озера, Сиволожі, Великої Загорівки, Високого, Ядут... Проте фінал не вийшов. Перевага одного із суперником над іншим була очевидною. Вже на 8-ій хвилині омбишани вели в рахунку 2-0. Перший тайм - 3:0. Підсумок гри - 6:0. Стадіон оплесками вітав переможців.

         У складі ФК «Омбиш», яка вперше в своїй історії виграла цей трофей, у вчорашньому поєдинку грали: Ігор Погуляйло, Валерій Погуляйло, Роман Шуста, Дмитро Горобець, Василь Самофал, Артем Борщ, Роман Городок, Олександр Дейнека, Вадим Давиденко, Сергій Коркішко, Ігор Давиденко, Владислав Руденко, Олександр Руденко, Олексій Ільєнко. Тренер-представник команди Василь Погуляйло.

         Почесний Кубок і медалі переможцям вручили начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко, голова районної федерації футболу Володимир Лозицький та в. о. головного редактора районної газети «Вісті Борзнянщини» Сергій Близнюк.

            В цей же день повинна була відбутися ще одна гра за право наступного сезону грати у вищій районній лізі. Проте вона не відбулася. Команда «Факел» Хороше Озеро ігнорувала рішення федерації футболу і не прибула на гру. Таким чином команда «Олімпія» Оленівка зберегла за собою право у 2018 році грати у вищій лізі чемпіонату Борзнянського району з футболу.

            Разом з тим Виконком ФФБР розгляне цей інцидент на найближчому своєму засіданні.