Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Сільських голів знайомили з нововведеннями законодавства

02 листопада 2017

Сьогодні у районній державній адміністрації відбувся семінар для міського та сільських голів, старост Комарівської об’єднаної територіальної громади.

Проводили захід заступник голови райдержадміністрації Людмила Дорош та заступник голови районної ради Андрій Козішкурт.

Заступник голови районної державної адміністрації розповіла керівникам громад району про зміни, що відбулися в Законі України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Про роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах знайомила присутніх начальник служби у справах дітей Тетяна Сідун. Головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації розповіла про порядок оформлення документів для присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

З особливостями проведення евакуації у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій ознайомив провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Василь Крамар.

Окрім цього присутні розглянули та обговорили ще ряд актуальних питань порядку денного а виступаючі надали відповіді і роз’яснення.

Підсумовуючи роботу семінару, заступник голови райдержадміністрації Людмила Дорош наголосила, що районна влада буде і надалі організовувати семінари-навчання з різних питань, що стосуються органів місцевого самоврядування. Адже їх проведення дозволяє тримати керівників громад в курсі актуальних нововведень законодавства та особливостей роботи органів місцевого самоврядування.