Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери

03 листопада 2017

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найменш захищеним верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися сьогодні у залі засідань районної ради. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Віра Проскура, заступник голови районної ради Андрій Козішкурт, секретар міської ради Наталія Хавило та керівник приймальні народного депутата Валерія Давиденка Микола Галепа. Виступаючі висловили вдячність за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям. А також нагородили кращих працівників галузі почесними грамотами та подяками.

«Ви щодня забезпечуєте реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість мешканців району, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті та відчувають себе захищеними у цей непростий для України час. Ви щодня проявляєте милосердя не тільки у відповідності зі своїми службовими обов’язками, а й за покликом душі і серця. Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею», - вітаючи присутніх в залі, наголосила голова районної державної адміністрації Віра Проскура.

Запальні пісні подарували з нагоди свята працівникам соціальної сфери виконавці та творчі колективи районного будинку культури.