Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

08 листопада 2017

Футбол. Суперкубок

Завершився сезон великого футболу на Борзнянщині. Заключна гра - гра за Суперкубок. На сільському стадіоні с. Мала Загорівка відбувся поєдинок між місцевою "Зорею" та комарівською "Фортуною". Безумовно це кращі на сьогодні наші команди і вони підтвердили це своєю грою. Фінал вдався. Багато боротьби, досить високий рівень підготовки футболістів. "Фортуна" грала першим номером, а господарі шукали свій шанс в контратаках. Досить надійно грали воротарі обох команд. І що дуже важливо, гра пройшла дуже коректно з боку обох команд і вболівальники побачили лише футбол. Підсумок гри - 3:0 на користь "Фортуни".

 Пам’ятний Кубок і медалі отримали: Артем Лутченко, Володимир Менщик, Олександр Чичкан, Володимир Лавренко, Сергій Кабанець, Дмитро Романенко, Віталій Паляничка, Назар Волошин, Роман Вовк, Олександр Бабор, Олександр Дем’яненко, Валерій Коросько, Дмитро Марченко, Ігор Богачек, Олег Тимченко.

Вітаємо тренерський склад, футболістів і вболівальників комарівської "Фортуни" з перемогою в цій грі і взагалі з успішно проведеним сезоном. У 2017 році "Фортуна" виборола Кубок Борзнянського району, стала чемпіоном Борзнянського району і ось тепер Суперкубок. Молодці!!!

Зоря

М.Загорівка

-

Фортуна

Комарівка

0-3 (0-1)

05.11.2017

с.М.Загорівка

арбітр: Паляничка Олег
асистент: Іващенко Сергій
асистент: Ткаченко Волод

Борзна
Борзна
Борзна

голи забили:

 

 

 

Зоря

0

Фортуна

Паляничка Віталій – 8 хв., Вовк Роман – 72, 75 хв.

Попередження:

 

Зоря

Чубатий Віталій, Ляшиченко Едуард

Фортуна

Лавренко Володимир, Чичкан Олександр, Романенко Дмитро

Вилучення:

0