Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

У Борзні вітали працівників культури

09 листопада 2017

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Сьогодні, в день професійного свята працівників культури та народного мистецтва відбулися урочисті заходи, які зібрали працівників цієї професії з усіх населених пунктів Борзнянщини.

Привітала присутніх зі святом голова районної державної адміністрації Віра Проскура та подякувала за професіоналізм, уміння принести радість у душі людей.

«Ваша професія – особлива. Ви даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла. Цим самим ви забезпечуєте пам’ять поколінь і завдяки вам віковічні традиції поєднуються з новітніми поглядами сучасності», - наголосила очільниця району.

Приєдналися до поздоровлень і заступник голови районної ради Андрій Козішкурт, секретар міської ради Наталія Хавило, депутат обласної ради, помічник-консультант народного депутата Олега Ляшка Анатолій Хавило.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району за значний внесок в розвиток галузі було відзначено та нагороджено Почесними грамотами та Подяками.

Супроводжувалося свято чудовими концертними номерами.