Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       У Борзні вітали працівників культури

       Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

       Сьогодні, в день професійного свята працівників культури та народного мистецтва відбулися урочисті заходи, які зібрали працівників цієї професії з усіх населених пунктів Борзнянщини.

       Привітала присутніх зі святом голова районної державної адміністрації Віра Проскура та подякувала за професіоналізм, уміння принести радість у душі людей.

       «Ваша професія – особлива. Ви даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла. Цим самим ви забезпечуєте пам’ять поколінь і завдяки вам віковічні традиції поєднуються з новітніми поглядами сучасності», - наголосила очільниця району.

       Приєдналися до поздоровлень і заступник голови районної ради Андрій Козішкурт, секретар міської ради Наталія Хавило, депутат обласної ради, помічник-консультант народного депутата Олега Ляшка Анатолій Хавило.

       Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району за значний внесок в розвиток галузі було відзначено та нагороджено Почесними грамотами та Подяками.

       Супроводжувалося свято чудовими концертними номерами.

       Назад       25 Листопада 2017 10:00
       24 Листопада 2017 16:00
       21 Листопада 2017 10:00
       17 Листопада 2017 08:00