Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулася виїзна приймальня у Тростянці

10 листопада 2017

10 листопада голова районної державної адміністрації Віра Проскура та заступник голови районної ради Андрій Козішкурт провели виїзну приймальню у Тростянській сільській раді. У роботі виїзної приймальні взяли участь головний спеціаліст відділу інформаційно-організаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Олеся Остапенко, завідуючий відділом районної газети «Вісті Борзнянщини» Максим Близнюк та старший дільничний офіцер поліції Борзнянського ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області Олександр Щербина.

На особистий прийом звернувся 1 житель села. Питання стосувалися: відсутності автобусного сполучення за маршрутом Бахмач – Чернігів через село Тростянка та несвоєчасного отримання пошти, зокрема районної газети «Вісті Борзнянщини».

Після особистого прийому громадян проведено традиційну зустріч керівництва з активом села. Людей найбільше цікавили питання добровільного об’єднання територіальних громад та децентралізації, перспективи розвитку села Тростянка після впровадження даної реформи, ремонту доріг в зв’язку з руйнуванням їх через постійний рух великовантажного транспорту, низького розміру орендної плати за користування земельними частками, тощо.          

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а по тих зверненнях, що потребують детального вивчення, будуть дані дорученння керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Віра Проскура та заступник голови районної ради Андрій Козішкурт подякували активу Тростянської сільської ради за спільний внесок у розвиток та добробут громади.