Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

На Борзнянщині відзначили День місцевого самоврядування

06 грудня 2017

Сьогодні, 6-го грудня у залі засідань районної ради відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні. Участь в урочистостях взяли голова районної державної адміністрації Віра Проскура, голова районної ради Віктор Горбащенко, керівники, депутати та працівники районної, міської та сільських рад, голови та депутати рад об’єднаних територіальних громад.

Відкриваючи захід, Віктор Горбащенко зауважив, що наразі Україна впевнено рухається шляхом децентралізації влади, метою якого є передача значних повноважень і бюджетів саме органам місцевого самоврядування.

«Саме ви краще знаєте потреби своїх громад, а значить, ефективніше можете реалізувати надані державою повноваження. Я радий, що на Борзнянщині триває активний процес об'єднання громад», – наголосив він, звертаючись до присутніх.

З привітаннями та  словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до представників органів місцевого самоврядування звернулася голова районної державної адміністрації Віра Проскура:

«Саме місцева влада є сьогодні найбільш наближеною і зрозумілою для людей. Зі своїми проблемами, болями, труднощами громадяни йдуть насамперед до вас: до депутатів, голів, працівників місцевих рад. Хочу подякувати всім вам за сумлінне виконання обов’язків перед людьми. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності. Сподіваюся, що цей святковий день додасть настрою, більше консолідуватиме нашу спільну роботу у напрямку відродження, збереження і примноження, надихатиме на нові звершення задля розвитку рідної України!»

За добросовісну сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди державного свята очільниця району вручила Почесні грамоти та Подяки голови райдержадміністрації кращим працівникам органів місцевого самоврядування.

Святкового настрою всім присутнім додали музичні вітання колективів і солістів району.