Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулися районні змагання «Нумо, хлопці!»

06 грудня 2017

6 грудня у спортивному залі Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської відбулися традиційні районні змагання серед учнів 9-11 класів «Нумо, хлопці!», присвячені Дню Збройних Сил України. Захід організований відділом у справах молоді та спорту спільно з відділом освіти райдержадміністрації. Судійство змагань здійснювали методист райметодкабінету відділу освіти Петро Єргалієв, працівник райвійськомату, учасник АТО, Владислав Корж, голова районної спілки учасників АТО Сергій Локоть та учасник АТО Руслан Шостак.

За нагороди боролося 6 команд: Борзнянської гімназії ім. П.Куліша, Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х.Алчевської, Великозагорівської, Шаповалівської, Новомлинівської та Хорошеозерської загальноосвітніх шкіл.Програма заходу складалась із таких видів: стройова підготовка, підтягування, вікторина, художній номер, естафета, вдягання протигазу, перетягування канату та конкурс малюнків.

Блискучу підготовку, майстерність, спритність та кмітливість показала команда Великозагорівської загальноосвітньої школи під керівництвом директора школи Анатолія Федорченка. Ця команда завоювала призові місця майже в усіх видах програми, крім підтягування та вдягання протигазу, і в загальному заліку стала переможцем.

Ненабагато відставала від неї і команда Новомлинівської загальноосвітньої школи, показавши найкращий результат у підтягуванні, і заслужено посіла ІІ місце. Готувала команду вчитель фізичного виховання Алла Тисячна.

ІІІ місце у запеклій боротьбі завоювала команда Хорошеозерської загальноосвітньої школи під керівництвом вчителя Володимира Бодуна

Команда-переможець отримала пам’ятний кубок, вимпел, грамоти та медалі відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Призери змагань нагороджені грамотами, вимпелами та медалями відповідних ступенів. Всі учасники також отримали вимпели за участь у конкурсі.

Нагороди вручали голова районної спілки учасників АТО Сергій Локоть, учасник АТО Руслан Шостак, методист районного методкабінету відділу освіти Петро Єргалієв та головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Олена Таран.

За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації