Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Народний депутат Валерій Давиденко відвідав Борзнянщину

18 грудня 2017

У 2017 році район отримав 5 млн. 527 тис. грн. субвенції з державного бюджету. Ці кошти були передбачені на впровадження заходів з енергозбереження в Ядутинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів; реконструкцію котельні та заміну котла в Прохорській ЗОШ І-ІІІ ступенів; реконструкцію Будинку дитячої та юнацької творчості; придбання мультимедійного обладнання, комп`ютерної техніки, тенісних столів та музичної апаратури для закладів освіти Борзнянського району; а також на придбання дитячих майданчиків, лавочок, урн тощо для облаштування зон відпочинку та благоустрою в населених пунктів; придбання медико-лікарняного обладнання, інструментів, інвентарю та комп‘ютерної техніки для закладів первинної медико-санітарної допомоги; придбання автомобілів для організації медичної допомоги КЗ «ЦПМСД»; придбання тенісного, більярдного столів, акустичної апаратури для сільських будинків культури; реконструкція зовнішнього освітлення частини вулиць в с. Берестовець та с. Високе. Свою підтримку для включення цих важливих соціальних проектів до переліку тих, що фінансуються з державного бюджету, наддав району народний депутат України Валерій Давиденко. 

Перебуваючи 16 грудня на Борзнянщині у рамках роботи у виборчому окрузі, народний депутат України ознайомився зі станом робіт на об'єктах, де були залучені кошти державного бюджету. Валерій Миколайович разом із головою райдержадміністрації Вірою Проскурою, головою районної ради Віктором Горбащенком та в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Іриною Кошленко відвідав заклади освіти Борзнянського району, поцікавився ходом та якістю реалізації проектів «Реконструкція Борзнянського районного будинку дитячої та юнацької творчості» та «Капітальний ремонт приміщення Ядутинської ЗОШ І-ІІІ ступенів із заміною вікон та дверей на основі енергозберігаючих технологій».

Народний депутат України поспілкувався з дитячим та педагогічним колективом Будинку дитячої та юнацької творчості та трудовим колективом Ядутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відвідав Головеньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів та провів зустріч із виборцями, які були наповнені теплом та щирим спілкуванням. З вуст виступаючих лунали слова подяки та побажання всього найкращого. Валерій Миколайович оглянув творчі виставки робіт, подарував солодощі дітям до Дня Святого Миколая. Під час зустрічей з педагогічними працівниками основними темами спілкування були питання децентралізації влади, створенням об’єднаних територіальних громад, реформування освітньої та медичної галузей. Народний депутат розповів про основні переваги об’єднання громад та про підтримку об’єднаних громад з боку держави. Освітня децентралізація на практиці означає, що місцеві громади (органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади) матимуть більше повноважень і коштів та зможуть самі вирішувати питання щодо матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів, в першу чергу – садочків та шкіл.