Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося засідання колегії

18 грудня 2017

Сьогодні в малому залі районної ради відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та президії районної ради, яку провела голова райдержадміністрації Віра Проскура.

Перед початком засідання очільниця району вручила учасникам антитерористичної операції відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» Горкавому Сергію Михайловичу, Кушніру Вадиму Володимировичу, Коржу Владиславу Петровичу, а також вручила Подяку Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації Таран Олені Сергіївні – головному спеціалісту відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації за значний особистий внесок в якісну підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року. 

На порядок денний колегії виносилися  наступні питання:

1.  Про проект районного бюджету на 2018рік.

2. Про стан виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців» на території Борзнянського району.

3. Про стан виконання вимог законодавства України з питань державної служби, протидії корупції та кадрового забезпечення.

З першого питання доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Торосян. Вона повідомила, що дохідна частина районного бюджету на 2018 рік розроблена на основі норм чинного Податкового та Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням децентралізації.

Враховуючи утворення в районі об’єднаних територіальних громад, доходна частина загального фонду районного бюджету (без трансфертів) прогнозується у сумі 35000, 0 тис.грн..

Обсяг базової дотації з державного бюджету  визначений у сумі 5399,6 тис.грн. (менше на 1293,5 тис.грн. або на 19,3%), освітня субвенція становить 24711,5 тис.грн. (менше на 19100,4 тис.грн. або на 43,6%), медична субвенція – 15337,9 тис.грн. (менше на 10305,6 тис.грн. або на 40,2%).

Передбачається запровадження розміру мінімальної заробітної плати з 1січня 2018 року в сумі 3723 грн., встановлення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС з 1 січня 2018 року в сумі 1762 грн.

Передбачена освітня субвенція в сумі 24711,5 тис.грн. тільки  на виплату заробітної плати педагогічним працівникам. Незабезпеченість коштами на заробітну плату медпрацівників складає 832,0 тис.грн., обслуговуючий персонал загальноосвітніх шкіл забезпечений заробітною платою на 8 місяців, незабезпеченість складає 2700,6 тис.грн. Незабезпеченість коштами на енергоносії по загальноосвітніх школах в тарифах грудня 2017 року складає 1846, 9 тис.грн., або забезпеченість 8 місяців.

Борзнянська районна  лікарня забезпечена коштами на заробітну плату за рахунок медичної субвенції на 10 місяців, коштами на енергоносії на 8 місяців.

В проекті бюджету на 2018 рік по Борзнянському центру первинної медико-санітарної допомоги враховані видатки до 1 липня 2018 року, незабезпеченість коштами на заробітну плату та енергоносії складає 0,5 місяців.

Інша галузь районного бюджету майже в повному обсязі забезпечена видатками на заробітну плату та енергоносії.    

З  другого питання виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Галина Носолевська, яка доповіла, що протягом 2017 року відділом постійно проводилася робота по уточненню персональних даних виборців. Були вчасно передані списки виборців під час проведення перших місцевих виборів. Згідно з якими було створено дві об’єднані територіальні громади. Вибори до третьої громади – Височанської відбудуться 24 грудня.

На сьогоднішній день в районі налічується 27186 виборців. Протягом року до Реєстру було включено 236 осіб, а померло за цей період785 чоловік.

У 2017 році відділом ведення Державного реєстру виборців всі поставлені завдання виконані повністю і на належному професійному рівні.

Обговорюючи третє питання, начальник юридичного відділу райдержадміністрації Віра Савченко наголосила, що  в березні 2017 року головою районної державної адміністрації були затверджені заходи запобігання можливим корупційним ризикам Борзнянської районної державної адміністрації.

Відповідно до заходів запобігання можливим корупційним ризикам серед державних службовців райдержадміністрації та її структурних підрозділах проводилась роз’яснювальна робота щодо заборон та обмежень встановлених антикорупційним законодавством та щодо відповідальності за корупційні правопорушення та правопорушення пов’язані з корупцією.

В 2017 році в райдержадміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації.          Дотримано процедуру проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища та посад з підвищеним корупційним ризиком. Всього за 2017 рік проведено 5 спецперевірок.

Всі державні службовці дотримуються спеціальних обмежень спрямованих на запобігання корупції та вимог фінансового контролю, не займаються підприємницькою діяльністю, не виконують роботу на умовах сумісництва.

Працівники райдержадміністрації  постійно проходять навчання та перепідготовку в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії райдержадміністрації  та президії районної ради прийняли відповідні рішення по кожному питанню.

Голова районної державної адміністрації Віра Проскура підвела підсумки роботи та подякувала всім присутнім за злагоджену роботу та активну участь в обговоренні.