Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Обговорили актуальні питання за «круглим столом»

23 грудня 2017

22 грудня відбулося засідання «круглого столу» голови районної державної адміністрації Віри Проскури з лідерами районних організацій політичних партій та головами громадських організацій.

На засіданні були присутні: голова районної ради Віктор Горбащенко, заступник голови райдержадміністрації Людмила Дорош, заступник голови районної ради Андрій Козішкурт, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Ткаченко, заступник міського голови Володимир Гуменський, депутати обласної ради Анатолій Хавило та Людмила Ромака, лідери районних організацій політичних партій, голови районних громадських організацій.

На порядок денний виносилися питання:

1. Про районний бюджет на 2018 рік.

2. Про стан виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців» на території Борзнянського району.

3. Про заходи для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей переселенців, дітей із малозабезпечених та багатодітних родин до Новорічних та Різдвяних свят.

4. Про заходи з нагоди 100-річчя бою під Крутами.

5. Інші питання.

З першого питання доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Торосян, яка проінформувала присутніх про основні показники районного бюджету, наголосивши на тому, що на 2018рік прийнятий соціальний бюджет району. Проект рішення «Про районний бюджет на 2018 рік» було розглянуто на засіданні тринадцятої сесії районної ради, яке відбулося 21 грудня.

Обговорюючи друге питання, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Галина Носолевська доповіла, що протягом 2017 року відділом постійно проводилася робота по уточненню персональних даних виборців. Були вчасно передані списки виборців під час проведення перших місцевих виборів. Згідно з якими було створено дві об’єднані територіальні громади. Вибори до третьої громади – Височанської відбудуться 24 грудня.

На сьогоднішній день в районі налічується 27186 виборців. Протягом року до Реєстру було включено 236 осіб, а померло за цей період 785 чоловік.

З третього питання виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Сідун, яка ознайомила всіх присутніх з основними заходами для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей переселенців, дітей із малозабезпечених та багатодітних родин до Новорічних та Різдвяних свят. Вона доповіла, що 155 дітей з 25 багатодітних сімей та 49 дітей переселенців  отримали солодкі новорічні подарунки, 3 сім’ї отримали набори каструль, 1 – мультиварку, 4 багатодітні сім’ї отримали двоярусні ліжка. 59 дітей, що опинились в складних життєвих обставинах і 41 дитина з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування також отримали новорічні подарунки.

З четвертого питання доповіла керівник апарату райдержадміністрації Ірина Ткаченко, яка наголосила, що заходи у районі проводитимуться відповідно до Указу Президента України  від 22.01.2016  року «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років».

Всі учасники «круглого столу» активно приймали участь в обговоренні питань та висловлювали свої пропозиції.

Голова районної державної адміністрації Віра Проскура підвела підсумки роботи та подякувала всім присутнім за співпрацю.