Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Щодо Всеукраїнського фестивалю інновацій

        За інформацією Міністерства освіти і науки України від 08.12.2017 № 1/9-675 15-17 травня 2018 року заплановано проведення Всеукраїнського фестивалю інновацій. Мета заходу - популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

        У рамках заходу буде проведено:

        - конкурс стартап-проектів, журі якого буде сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств;

        - презентації венчурних фондів та бізнес-ангелів;

        - конференції та семінари.

        Участь у конкурсі стартап-проектів можуть взяти розробки, представлені вищими навчальними закладами, що належать до сфери управління МОН, науковими інститутами АН, а також загальноосвітніми та іншими навчальними закладами системи загальної середньої освіти. Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати розробки на стадії готовності не менш як дослідний зразок (прототип).

        Конкурс міститиме два напрями: інновації, спрямовані на досягнення соціального ефекту, та інновації, спрямовані на досягнення економічного ефекту. Попередній відбір учасників конкурсу триватиме до 25 квітня. Учасників буде повідомлено про проходження до участі у другому турі - презентації стартап-проектів конкурсному журі до 30 квітня. Другий тур відбудеться 15-17 травня 2018 року. Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасника.

        У разі зацікавленості необхідно до 18:00 31 березня 2018 року надати інформацію за формою (заявка), та коротку презентацію про проект (не більше 10 слайдів у форматі .ррt) в електронному вигляді на адресу dvyhun@mon.gov.ua. Заявки, надані пізніше зазначеної дати, розглядатись не будуть.

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00