Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

28 грудня 2017

Міні-футбол. Першість району серед ветеранів пам'яті Миколи Бакуна

У спортивному залі Борзнянської ДЮСШ пройшов 6-й чемпіонат Борзнянського району з міні-футболу серед ветеранів (вік гравців 35 +), присвячений пам'яті колишнього голови районної федерації футболу Миколи Бакуна. Як на нас, то це кращий турнір за всі попередні роки. По-перше - 8 команд учасниць (рекордна кількість). По-друге - сильний склад учасників і досить високий рівень гри футболістів. По-третє - переповнений вболівальниками спортивний зал. По-четверте - вперше на футбольному поєдинку працювало електронне табло. Думаємо, що з ним набагато зручніше і вболівальникам, і арбітрам, і самим футболістам.

У фінальному поєдинку зійшлися комарівська "Фортуна" та борзнянський "Факел". Борзнянці дали справжній бій своєму супернику , дуже старалися, але сьогоднішню "Фортуну" перемогти просто не реально. Ветерани Комарівки і так дуже сильні, а підсилені Олександром Бабором, Дмитром Романенком та Валентином Круковцем, вони постали перед вболівальниками не просто сильною командою, а "суперкомандою". Їх перемога в чемпіонаті заслужена і закономірна. Якісну гру показав і "Факел" - він другий. Сподобалася Сиволож. Команда по спортивному "зла" і граюча. У поєдинку за "бронзу" вона переконливо перемогла ще одну дуже симпатичну команду - носелівську "Зірку". Досить пристойно на турнірі виглядав борзнянський "Темп-Ветеран" та дебютант змагань - хорошеозерський "Факел".Дуже сильним колективом на чемпіонат прибув "Тандем" із Великої Загорівки та Махнівки. Проте сьогодні у цієї команди не заладилося. Так у футболі буває. 

Дякуємо всім футболістам - ветеранам та керівникам команд, що знайшли час і можливість взяти участь в чемпіонаті. 

І ще. Спільну грамоту відділу у справах молоді та спорту, РО ФСТ "Колос", районної федерації футболу та пам"ятні кубки отримали ветерани спорту Віктор Шут та Анатолій Хоменко, які відзначили свій 50-річний ювілей. Ще раз вітаємо їх з цією датою та бажаємо здоров"я і нових спортивних перемог.

Наводимо статистичні дані турніру:

1 група

Факел Борзна

-

НКВ-Олімпія

7-2

Тандем

-

Зірка

0-1

Зірка

-

Факел

1-5

НКВ-Олімпія

-

Тандем

0-6

Факел

-

Тандем

2-0

Зірка

-

НКВ-Олімпія

5-0

2 група

Темп-Ветеран

-

Фортуна

1-4

Агротрейд

-

Факел Х.Озеро

1-0

Факел

-

Темп-Ветеран

1-4

Фортуна

-

Агротрейд

7-3

Темп-Ветеран

-

Агротрейд

1-3

Факел

-

Фортуна

0-5

фінальні ігри

Агротрейд

-

Зірка

5-2

Фортуна

-

Факел Борзна

7-4

підсумкова турнірна таблиця

Місце

Команда

1

Фортуна Комарівка

2

Факел Борзна

3

Агротрейд Сиволож

4

Зірка Носелівка

5-6

Тандем Махнівка-В.Загорівка

5-6

Темп-Ветеран Борзна

7-8

НКВ-Олімпія Борзна-Оленівка

7-8

Факел Хороше Озеро