Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Календар ігор Чемпіонату Борзнянського району з міні-футболу 2018 року

              ВИЩА ЛІГА

              КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ:

              1

              Зміна

              Борзна

              2

              Деметра

              Смоляж

              3

              Дружба

              Сиволож

              4

              Юність

              Борзна

              5

              ФК Петрівка

              Махнівка

              6

              Зоря

              Мала Загорівка

              7

              Олімпія

              Оленівка

              8

              Фортуна

              Комарівка

               

              1-й ігровий день. 06.01.2018 р. (субота)

              1

              Зміна

              -

              Фортуна

              10.00

               

              2

              Деметра

              -

              Олімпія

              10.30

               

              3

              Дружба

              -

              Зоря

              11.00

               

              4

              Юність

              -

              ФК Петрівка

              11.30

               

              5

              Зміна

              -

              Деметра

               

               

              6

              Олімпія

              -

              Дружба

               

               

              7

              Фортуна

              -

              ФК Петрівка

               

               

              8

              Зоря

              -

              Юність

               

               

              9

              Дружба

              -

              Зміна

               

               

              10

              Юність

              -

              Олімпія

               

               

              11

              Деметра

              -

              Фортуна

               

               

              12

              ФК Петрівка

              -

              Зоря

               

               

              13

              Зміна

              -

              Юність

               

               

              14

              Олімпія

              -

              ФК Петрівка

               

               

               

              2-й ігровий день. 14.01.2018 р. (неділя)

              15

              Деметра

              -

              Дружба

              10.00

               

              16

              Фортуна

              -

              Зоря

              10.30

               

              17

              Юність

              -

              Деметра

              11.00

               

              18

              Дружба

              -

              Фортуна

              11.30

               

              19

              ФК Петрівка

              -

              Зміна

               

               

              20

              Зоря

              -

              Олімпія

               

               

              21

              Дружба

              -

              Юність

               

               

              22

              Деметра

              -

              ФК Петрівка

               

               

              23

              Фортуна

              -

              Олімпія

               

               

              24

              Зміна

              -

              Зоря

               

               

              25

              ФК Петрівка

              -

              Дружба

               

               

              26

              Зоря

              -

              Деметра

               

               

              27

              Юність

              -

              Фортуна

               

               

              28

              Олімпія

              -

              Зміна

               

               

               

              ПЕРША ЛІГА

              КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ:

              1

              Темп-Ветеран

              Борзна

              2

              Легіон

              Омбиш

              3

              Зірка

              Носелівка

              4

              Нептун

              Адамівка

              5

              Ураган

              Мала Загорівка

              6

              ФК Комарівка

              Комарівка

              7

              Факел

              Хороше Озеро

              8

              Зеніт

              Махнівка

               

              1-й ігровий день. 08.01.2018 р. (понеділок)

              1

              Темп-Ветеран

              -

              Зеніт

              10.00

               

              2

              Легіон

              -

              Факел

              10.30

               

              3

              Зірка

              -

              ФК Комарівка

              11.00

               

              4

              Нептун

              -

              Ураган

              11.30

               

              5

              Темп-Ветеран

              -

              Легіон

               

               

              6

              Факел

              -

              Зірка

               

               

              7

              Зеніт

              -

              Ураган

               

               

              8

              ФК Комарівка

              -

              Нептун

               

               

              9

              Зірка

              -

              Темп-Ветеран

               

               

              10

              Нептун

              -

              Факел

               

               

              11

              Легіон

              -

              Зеніт

               

               

              12

              Ураган

              -

              ФК Комарівка

               

               

              13

              Легіон

              -

              Зірка

               

               

              14

              Зеніт

              -

              ФК Комарівка

               

               

               

              2-й ігровий день. 20.01.2018 р. (субота)

              15

              Темп-Ветеран

              -

              Нептун

              10.00

               

              16

              Факел

              -

              Ураган

              10.30

               

              17

              Зірка

              -

              Зеніт

              11.00

               

              18

              Нептун

              -

              Легіон

              11.30

               

              19

              Ураган

              -

              Темп-Ветеран

               

               

              20

              ФК Комарівка

              -

              Факел

               

               

              21

              Зірка

              -

              Нептун

               

               

              22

              Легіон

              -

              Ураган

               

               

              23

              Зеніт

              -

              Факел

               

               

              24

              Темп-Ветеран

              -

              ФК Комарівка

               

               

              25

              Ураган

              -

              Зірка

               

               

              26

              ФК Комарівка

              -

              Легіон

               

               

              27

              Нептун

              -

              Зеніт

               

               

              28

              Факел

              -

              Темп-Ветеран

               

               

               

              ДРУГА ЛІГА

              1-й ігровий день. 13.01.2018 р. (субота).

              Група № 1

              1

              Україна

              Велика Загорівка

              2

              В’юнка

              Сосниця

              3

              Фаворит

              Печі

              4

              Агротрейд

              Сиволож

              5

              Іскра

              Кинашівка

               

               

              1

              Україна

              -

              В’юнка

              10.00

               

              2

              Фаворит

              -

              Агротрейд

              10.25

               

              3

              Україна

              -

              Іскра

              10.50

               

              4

              В’юнка

              -

              Агротрейд

               

               

              5

              Іскра

              -

              Фаворит

               

               

              6

              Агротрейд

              -

              Україна

               

               

              7

              В’юнка

              -

              Фаворит

               

               

              8

              Агротрейд

              -

              Іскра

               

               

              9

              Фаворит

              -

              Україна

               

               

              10

              Іскра

              -

              В’юнка

               

               

               

              Група № 2

              1

              Хвиля

              Ядути

              2

              ДЮСШ

              Борзна

              3

              Юність

              Забілівщина

              4

              Колос

              Високе

              5

              ФК Берестовець

              Берестовець

               

               

              1

              Хвиля

              -

              ДЮСШ

              14.00

               

              2

              Юність

              -

              Колос

               

               

              3

              Хвиля

              -

              ФК Берестовець

               

               

              4

              ДЮСШ

              -

              Колос

               

               

              5

              ФК Берестовець

              -

              Юність

               

               

              6

              Колос

              -

              Хвиля

               

               

              7

              ДЮСШ

              -

              Юність

               

               

              8

              Колос

              -

              ФК Берестовець

               

               

              9

              Юність

              -

              Хвиля

               

               

              10

              ФК Берестовець

              -

              ДЮСШ

               

               

               

               

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00